Plany

W najbliższym czasie pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych na Warszawski Festiwal Gitarowy, który będzie organizowany jak zwykle w połowie listopada w Studiu Koncertowym Polskiego Radia PR 2 im. W. Lutosławskiego. Mogę też zdradzić, że w przyszłym roku czeka nas wszystkich na tym festiwalu wielka, ogromna niespodzianka, dzięki działaniom głównej organizatorki Pani Doroty Gębskiej.

Zaproszenie na V Warszawski Festiwal Gitarowy

 

30 października o godz. 19:00 w Centrum Łowicka odbędzie się koncert: "Śmietanka łowicka - z gitarą w tle"

Wystąpią: Janusz Strobel, Kuba Sienkiewicz, Leszek Potasiński (gitary) oraz Beatriz Blanco (śpiew) oraz Tadeusz Wiśniewski.

ul. Łowicka 21, Warszawa, 200m od stacji Metro-Racławicka

Bilety po 20 zł (ulgowe po 10 zł).

 

Jeśli chodzi o moje plany, prowadzę działania w celu pozyskania miejsca nie tylko na lekcje gitary, ale utworzenia prawdziwego Centrum Gitary w Warszawie. Jednak to na razie plany.

Ten i następny rok chcę poświęcić głównie na nagrywanie kolejnych płyt (CD i DVD). Repertuar płyt będzie bardzo zróżnicowany. Przede wszystkim klasyka, Bach, muzyka dawna, Barrios, Lobos, kompozytorzy hiszpańscy, Chopin, Horecki i Bobrowicz, oraz Concierto de Aranjuez i Fantasia para un Gentilhombre (J. Rodrigo).

 

Na bieżąco będę starał się zamieszczać kolejne moje nagrania, wszelkie informacje mnie tyczące, jak i nowinki i aktualności ze świata gitary, w tym wiadomości o bieżących festiwalach i konkursach.