wigilia firmowa

YouTube Mikołajczuk
YouTube Mikołajczuk

wigilia firmowa

Bandcamp Mikołajczuk

Lekcje gry na Gitarze

Wykształciłem już sporo wirtuozów gitary, także mogę się poszczycić sukcesami swoich Uczniów, tak na arenie ogólnopolskiej,
jak i międzynarodowej

Lekcje dla początkujących.

  • Na życzenie, lub w miarę potrzeb danej osoby, możliwość przyswajania teorii, elementy harmonii, akustyki, rytmiki, płynnego czytania nut i tabulatur.

Jak uczyć dzieci gry na gitarze klasycznej? >>

Artykuł dla rodziców

Gra akordowa na gitarze - dobre początki >>

Artykuł: gitarowe początki.


Lekcje dla średnio zaawansowanych.

Jeśli już kiedyś grałeś, miałeś przerwę, a chcesz sobie przypomnieć to i owo, rozwinąć umiejętności, to każdy moment jest na to odpowiedni. Wielu gitarzystów osiąga wysoki poziom gry właśnie wtedy, gdy pozwala im na to czas i nabyta z wiekiem cierpliwość.

Lekcje dla profesjonalistów, oraz bardzo zaawansowanych - lekcje tematyczne.

Grasz na gitarze zawodowo lub jest to Twoją pasją. Jesteś dobry, bardzo dobry, ale wiesz, że przydałaby Ci się pomoc w konkretnych problemach i szukasz odpowiedniego nauczyciela.

Prowadzę lekcje tematyczne m.in.: konkretne utwory, tryle i legato (różne rodzaje), wykonawstwo i kontrapunkt Jana Sebastiana Bacha, rytmika brazylijska, ozdobniki, czy też przygotowanie do egzaminów i konkursów.

Pomoc w wyborze i kupnie gitary.

Gitarę należy dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb i cech osoby, która będzie na niej grać. Odradzam samodzielne kupowanie instrumentu, bez obecności osoby znającej typy, budowę i umiejącej ocenić jakość wydawanych dźwięków. Zdecydowanie odradzam kupno gitary przez Internet, czy osoby trzecie, chyba że sklep gwarantuje nam możliwość sprawdzenia instrumentu przed kupnem, lub możliwość zwrotu lub wymiany, jeśli nie spełni on naszych oczekiwań.

Lekcje odbywają się przy stacji Metro Wierzbno/Racławicka

lub zajęcia prowadzone są u ucznia .

Dojeżdżam na terenie całej Warszawy i jej okolic.

 

Nauka gry na gitarze dla poczatkujących i zaawansowanych. Nauczyciel gitary, Arkadiusz Mikołajczuk prowadzi lekcje gry na gitarze u ucznia (możliwe lokalizacje Warszawa: Śródmieście, Mokotów, Praga południe, Praga północ, Gocław, Bemowo, Ursynów, Ochota, Bemowo, Białołęka, Wola, Bielany, Grochów, Saska Kępa, Tarchomin, Targówek, Zacisze, Służew, Kabaty, Wawer, Anin, Ursus, Włochy, Żoliborz, Marymont, Żerań, Wesoła, Stara Miłosna, Sulejówek, Rembertów).
Możliwe również lekcje u nauczyciela – w pobliżu Metro Wierzbno/Racławicka

KONTAKT w sprawie lekcji >>

Nauczanie gry na gitarze jest dla mnie naturalną potrzebą przekazywania pasji i wiedzy o najpiękniejszym z instrumentów, jakim jest gitara klasyczna. Chcę, by moi uczniowie poczuli tą magię, uniesienie w chwilach, gdy poprzez dźwięki płynące z gitary, a przecież za pośrednictwem naszych rąk, możemy wyrażać swoje uczucia, myśli i emocje.

Od 25-u lat uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Mam własne opracowane metody, jednak uwzględniam indywidualne predyspozycje i oczekiwania uczniów. Korzystam z własnych materiałów, oraz sprawdzonych, ogólnodostępnych podręczników. Przede wszystkim wykorzystuję doświadczenie jakie wyniosłem z własnych nauk i udziału w kursach u własnych Nauczycieli i Mistrzów Gitary - tam podpatrzyłem i zrozumiałem bardzo wiele - m.in. na co kładą nacisk i w jaki sposób prowadzą zajęcia.

O Akademii w prasie >>